Deratizácia, dezinfekcia, dezinsekcia
0907 318 959 info@cleaners-servis.sk

Fotografie z ubytovacích zariadení

Na stránku našej spoločnosti budeme postupne pridávať fotografie zo zásahov proti plošticiam hlavne z ubytovacích zariadení na Slovensku, čiže hotely, ubytovne, penzióny, chaty. V niektorých zariadeniach sme zistili doslova alarmujúci stav  výskytu ploštíc. V mnohých prípadoch o výskyte ploštíc nemali prevádzkovatelia ani tušenie (aspoň sa tak tvárili), výskyt zistili až na základe oznámenia zo strany poštípaných klientov a po následnej obhliadke priestorov z našej strany.

Pokiaľ máte smolu a navštívite podobné zariadenie, dovolenka sa vám v konečnom súčte poriadne predraží, nakoľko na 90% si nežiadúcich živočíchov priveziete v batožine domov. To sa samozrejme netýka len zariadení u nás na Slovensku. To isté platí pre dovolenkové pobyty prípadne pracovné cesty  v zariadeniach mimo SR. Odporúčame vždy vykonať kontrolu izby pred ubytovaním tak ako je uvedené na našich stránkach!

Nech sa páči, obdivujte v čom boli ubytovaní dovolenkári pri cestách po našom malebnom Slovensku, určite si pri návrate domov priviezli v batožine aj ďalšie neopakovateľné zážitky v podobe následnej likvidácie ploštice posteľnej vo vlastných príbytkoch :)